Współpraca

Współpraca z Fundacją  Ars Organi im. Bronisława Rutkowskiego daje możliwość inwestowania w edukację młodzieży oraz aktywnego wspierania inicjatyw kulturalnych na najwyższym poziomie artystycznym.

To również możliwość widocznej i skutecznej promocji własnej marki. Fundacja Ars Organi zaprasza do współpracy stałej lub przy wybranych wydarzeniach artystycznych.

Formy Współpracy

Mecenas Fundacji Ars Organi

Wsparcie finansowe całorocznej działalności statutowej Fundacji w tym organizowanych przez Fundację festiwali i wydarzeń specjalnych

Sponsor Fundacji Ars Organi

Wsparcie finansowe statutowej działalności Fundacji lub wybranego wydarzenia organizowanego przez Fundację

Partner finansowy koncertu / wydarzenia

Wsparcie finansowe koncertu / wydarzenia lub sfinansowanie zakupu materiałów / usług

Mecenas Kameralnej Orkiestry Smyczkowej Arco Cracovia

Sfinansowanie zakupu instrumentów/akcesoriów/wyposażenia oraz wyjazdów koncertowych dla młodzieżowej orkiestry kameralnej realizującej program edukacyjny Fundacji

Firmy, instytucje i osoby prywatne, które udzieliły szczególnego wsparcia Fundacji wyróżniamy medalem Fundacji Ars Organi im. Bronisława Rutkowskiego, który wręczany jest podczas uroczystego Koncertu Inauguracyjnego Międzynarodowego Festiwalu Dni Muzyki Organowej w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w działalności kulturalnej, naukowej i edukacyjnej naszej Fundacji.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z biurem Fundacji fundacja@arsorgani.pl

Filcharmonia Krakowska
Akademia Muzyczna
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Theatrum Musicum Kraków